Strašil elektronika - EGM Energo ... pokračujte na egmenergo.cz
Profil firmy Katalog Informace e-mailem EGMedical Ceník Řez textilií Kontakt

EGMedical s.r.o.

 Firma EGMedical, s.r.o. vyrábí a prodává jednorázové ochranné a hygienické výrobky z netkaných textilií pro zdravotnická zařízení. Jde především o chirurgické ústenky (roušky), operační i návštěvnické pláště, čepice, hygienické podložky atd.

Firma byla založena v roce 1999 jako dceřinná společnost akciové společnosti EGM ENERGO a.s.

Cílem založení bylo zaujmout místo ve výrobě a prodeji výrobků z netkaných textilií, především pro zdravotnický sektor. Firma byla vybavena automatickou linkou na výrobu chirurgických ústenek, které dodáváme v upravených variantách i pro elektrotechnický, farmaceutický a potravinářský průmysl.

Přirozený vývoj firmy vyústil ve tři základní směry:

a) Ochranné prostředky pro zdravotnictví: ústenky, pláště, čepice, sety

b) Řezání netkaných textilií v příčném i podélném směru, včetně dodávky materiálu, popř. zajištění potisku pro účely mimo zdravotnictví, např. nábytkářský průmysl, reklamní sféru atd.

c) Vývoj a výroba jednoúčelových strojů pro zpracování netkaných textilií. Rozšiřování sortimentu výrobků /viz body a) + b)/ si vynutilo vývoj a konstrukci jednoúčelových strojů. Např. jsme vyvinuli ultrazvukové přivařování gumiček. Dále různé typy řezaček, prosekávačku pro agrotextilie, baličku textilií, atd. Zkušenosti se zpracováním netkaných textilií nás opravňují k nabídnutí možností zpracování obdobných návrhů jednoúčelových strojů, popř. jejich dodávku a servis, i mimo vlastní firmu. V roce 2007 byla např. realizována dodávka podélné řezačky netkaných textilií (slitter machine) SGR-2000 pro Donaldson Czech Republic, viz zde.

d) Vývoj a výroba zakázkové elektroniky - viz samostatná prezentace na www.strasil.net.

Flexibilnost rozsahu dodávek a variabilita použití je předností nabídky EGMedical s.r.o.

Budeme rádi, když v případě Vašeho zájmu o naše produkty, popř. požadavku na odlišné zpracování netkané textilie se s námi spojíte.

Určitě Vám nabídneme řešení, které Vás uspokojí.

Obchodní oddělení a provozovna:
[pozor]: nová adresa
EGMedical s.r.o.

Křenová 19
602 00 Brno
Česká republika
Tel.: 537 014 201
Tel./fax: 537 014 202
e-mail: obchodni@egmedical.cz

Další informace na naší e-mailové adrese mail@egmedical.cz.
 
EGMedical, s.r.o. Křenová 19, Brno 602 00 egmedical@egmedical.cz
www.egmedical.cz ++420 5 37 014 201 ++420 5 37 014 202