Profil firmyKatalog
 

Operační plášť

     EGMedical.cz > Katalog > Operační plášť

Operační pláště - sterilní provedení


Další typy plášťů, které dodáváme:
  • OP EKONOMIK, z netkané textilie krátkodobě odolné proti průniku kapalin. Pro jednoduché operační zákroky. Fixují se systémem vázacích tkanic na zádech, rukávy jsou zakončeny elastickým úpletem.
  • OP STANDARD jsou vyrobeny z vodoodpudivé netkané textilie, která neuvolňuje polétavé částice do ovzduší, čímž snižuje riziko pooperačních komplikací. Pláště mají tzv. zavinovací střih, což umožňuje zachovat sterilitu i zádové části operatéra. Fixace vázacími tkanicemi a suchým zipem. Pro všechny typy operačních zákroků.
  • OP KOMFORT jsou vyrobeny z hydrofobní netkané textilie s hustou strukturou materiálu, která zajišťuje vysokou odolnost proti provlhnutí a proniknutí bakterií. Pohodlný střih, měkká prodyšná textilie. Pláště zabezpečují sterilní ochranu celého těla operatéra. Fixace vázacími tkanicemi a suchým zipem. Pro všechny typy operačních zákroků.
Operační pláště lze dodat i s nepropustnou vrstvou na přední straně a na rukávech, zajišťující zvýšenou ochranu operatéra. Všechny pláště jsou vyrobeny v ČR z vysoce prodyšné jemné netkané textilie. Záruka 5 let.

Další informace

Varianty výrobku

Pro vyhledání dalších informací prosím použijte náš podrobný Katalog plášťů (odkaz výše).
V případě zájmu prosím kontaktujte naše obchodní oddělení.
Další informace na naší e-mailové adrese mail@egmedical.cz.
 
EGMedical, s.r.o. Křenová 19, Brno 602 00 egmedical@egmedical.cz
www.egmedical.cz ++420 5 37 014 201 ++420 5 37 014 202